Referencje:

  1. SCHENKER Sp. z o.o.
  2. AE GROUP POLSKA
  3. PZU S.A.
  4. BZ WBK oddział we Wrocławiu
  5. PKO BP S.A. Warszawa
  6. PKP S.A.Centrala -Zakład Gospodarowania Nieruchomościami
  7. AKADEMIA ROLNICZA w Poznaniu
  8. PORT LOTNICZY ŁAWICA w Poznaniu
  9. TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO „WIELKOPOLSKA” Sp.z.o.o.
  10. EURONYL ASSEMBLING Sp. z o.o.
  11. P.P.H POLNET Sp. z o.o.
  12. JOPPOL
  13. CER PROJEKT Sp. z o.o.
  14. MARANIEC POLSKA Sp.z o.o.
  15. PETROESTRY Sp.z o.o.
  16. ROSIAK I SYN Sp. z o.o.
  17. KREISEL Sp. z o.o.
  18. RABEN
  19. TRUST S.A.
  20. TESCO POLSKA
  21. MALTA OFFICE PARK
  22. TRANS-GAZ Sp. z o.o.
  23. FAWOR Sp. z o.o.
  24. HYBNER
  25. EVEREST INVESTMENT
  26. WSK POZNAŃ

 

   Urzędy oraz instytucje, które korzystały z naszych usług
  1. Urząd Miasta i Gminy w Słupsku
  2. Urząd Miasta i Gminy w Puszczykowie
  3. Urząd Miasta i Gminy w Rokietnicy
  4. Urząd Miasta i Gminy w Pobiedziskach
  5. Urząd Miasta i Gminy w Wielichowie
  6. Urząd Miasta i Gminy w Skokach
  7. Urząd Miasta i Gminy w Ostrorogu
  8. Urząd Miasta i Gminy w Kórniku
  9. Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu
  10. Urząd Miasta i Gminy w Murowanej Goslinie
  11. Urząd Miasta i Gminy w Tarnowie Podgórnym
  12. Urząd miasta i Gminy w Suchym Lesie
  13. Urząd miasta i Gminy w Mosinie
  14. Urząd miasta i Gminy w Buku
  15. Urząd miasta i Gminy w Dopiewie
  16. Urząd miasta i Gminy we Wrześni
  17. Urząd miasta i Gminy w Komornikach
  18. Starostwo Powiatowe w Śremie
  19. Starostwo Powiatowe w Kościanie
  20. Starostwo Powiatowe w Obornikach
  21. Starostwo Powiatowe w Poznaniu
  22. Spółdzielnia Nabywców i Najemców w Czempiniu
  23. Spółdzielnia Nabywców i Najemców w Żydowie
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzałyniu
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa we Wrześni
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bieganowie
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jeżycze w Poznaniu
  29. Lasy Państwowe oddział w Murowanej Goślinie
  30. Lasy Państwowe oddział w Jarocinie
  31. Lasy Państwowe oddział w Koninie
  32. Nadleśnictwo Kościan
  33. Nadleśnictwo Karczma Borowa w Lesznie
  34. Nadleśnictwo Pniewy
  35. Agencja Nieruchomości Rolnych oddział w Pomarzanowiczach
  36. Agencja Nieruchomości Rolnych oddział Poznań
  37. Zarząd Geodezji i Katastru „Geopoz” Poznań
  38. Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu
  39. Komornik Sądowy rewiru X przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu
  40. Komornik Sądowy rewiru IX przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu
  41. Komornik Sądowy rewiru I przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu
  42. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp.
  43. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Śremie
  44. Sąd Rejonowy w Poznaniu
  45. Sąd Okręgowy w Poznaniu